22.9.09

EMMY FASHION SHOW

Emmy'nin elbetteki benim için de önemi büyük ancak bana göre en önemli kısmı kırmızı halı showu.
Renklerden kırmızı, bir kırmızı halı klasiği olarak yine en çok tercih edilen renklerin başındaydı, peşi sıra lacivert, uçuk mavi ve siyah geldi.Elbiselerde dikkatimi en çok çeken detay, eteklerinde katların kullanılmış olmasıydı(Alyson Hannigan,Olivia Wilde,Leighton Meester'ın elbiselerinde olduğu gibi).Antik Yunan havası gözümden kaçmayan ayrı bir detay oldu.
Gelelim gecenin şık ve zevkten nasibini almamış güzellerine.Bana göre gecenin en şıkları:January Jones,Kate Walsh,Drew Barrymore idi.

Hamile olmasına rağmen kimseden geri kalmayan Heidi, ikonluğundan bir adım bile geri gitmeyen Chloe ve canlı yayında gördüğüm zaman enfes dediğim Olivia Wilde gecenin diğer şık güzelleriydi. Ya bahsetme düşüncesi bile beni daraltan hanımlar, listem şöyle, burada sembolik olarak bir parantez açmak istiyorum (Jennifer Westfeldt,onun adına çok üzüldüm, kimsemi uyarmadı bu kadını objektifler karşısına geçerken,elbisenin kırışıklığı ne öyle, zevksizliğinden bahsetmeyeceğim bile.Sarah Silverman, nokta koymak istiyorum Sarah'dan sonra çünkü parantez kapanmayacak bu gidişle) Gecenin en rüküşleri:Jennifer Westfeldt,Sarah Silverman,Sarah McLachlan,Jessica Stroup,Kyra Sedgwick.
Umarım Golden Globe ve Oscar gecelerinde daha mutlu olurum:)


January Jones

Olivia Wilde

Jennifer Westfeldt

Sarah Silverman

Chloe Sevigny


Kate Walsh

Hayden Panettiere


Drew Barrymore


Anna Troy

Heidi Klum

Leighton Meester

Blake Lively

Debra Messing

Jennifer Love Hewitt

Jennifer Carpenter

Alyson Hannigan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu Blogda Ara

source of inspiration

source of inspiration

source of inspiration

source of inspiration

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

İzleyiciler